Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kwiatek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kwiatek. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 2 grudnia 2012

Składaczki

Kilka par zwyklaczków - składaczków. Przyjemnie się je robi, a poza tym, co ważne dla klientek - są niedrogie, więc można mieć wiele par, pasujących do każdego stroju :)







Wszystkie z posrebrzanych elementów, perełek, koralików powlekanych, crackle i spectra.  

W środę dotarła do mnie paczka z pasart.pl 
Czekałam z utęsknieniem i z tej radości wysypałam wszystko na łóżko... Psiak stwierdził, że jemu też wolno, więc:


No to mała zapowiedź tego, co będzie się tworzyć: 


Głównie rzemyki różnej maści, karabińczyki - bo już wiało pustką...
Szkoda tylko, że pasart jakoś lepiej tych rzemieni nie pakuje, niepotrzebnie wciskają je w za mały woreczek strunowy. I jak to potem wyprostować??

Pozdrawiam Was grudniowo i dziękuję za życzenia zdrowia, już jest dobrze i wracam na uczelnię.



sobota, 15 września 2012

Kolejne plecionki

Kolejne wyplecione :) 


Tego zostawiłam dla siebie, nie potrafimy się rozstać :D 

Do wzięcia :)


A ten znalazł już "nosicielkę" :)

wtorek, 4 września 2012