Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koraliki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koraliki. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 2 grudnia 2012

Składaczki

Kilka par zwyklaczków - składaczków. Przyjemnie się je robi, a poza tym, co ważne dla klientek - są niedrogie, więc można mieć wiele par, pasujących do każdego stroju :)







Wszystkie z posrebrzanych elementów, perełek, koralików powlekanych, crackle i spectra.  

W środę dotarła do mnie paczka z pasart.pl 
Czekałam z utęsknieniem i z tej radości wysypałam wszystko na łóżko... Psiak stwierdził, że jemu też wolno, więc:


No to mała zapowiedź tego, co będzie się tworzyć: 


Głównie rzemyki różnej maści, karabińczyki - bo już wiało pustką...
Szkoda tylko, że pasart jakoś lepiej tych rzemieni nie pakuje, niepotrzebnie wciskają je w za mały woreczek strunowy. I jak to potem wyprostować??

Pozdrawiam Was grudniowo i dziękuję za życzenia zdrowia, już jest dobrze i wracam na uczelnię.



wtorek, 25 września 2012

Nie wiem co się ze mną stało - kiedyś robiłam same kolczyki, bransoletki tworzyły się sporadycznie. A od jakiegoś czasu nic - tylko bransoletki. Też dają duże pole do popisu i właściwie nieograniczone możliwości :) Zatem dziś - kolejne sznurkowe :) 



Obie wykonane z posrebrzanych elementów. W zielonej zapięcie na zwykły karabińczyk, z kolei w  białej zapięcie toggle w kształcie serca :)

wtorek, 18 września 2012

Chciałam pokazać bransoletki, jakie udało mi się ostatnio wyprodukować, ale się okazało, że nie mam ładowarki do aparatu... Zatem pokażę tylko zdjęcie mojego ostatniego zamówienia z beading.pl i onykshurt.eu



Moje pierwsze koraliki Toho, końcówki i dwa kordonki, które właściwie okazały się za grube... :)
Jeśli chodzi o Toho, to powiem szczerze, że spodziewałam się koralików IDEALNIE równych. A tu psikus. Owszem, są lepsze niż zwykłe szklane, ale do ideału im brakuje. Może nie miałam farta? A może to nie jest odpowiedni sklep do zakupu Toho? Macie jakieś doświadczenia?