Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rzemyk. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rzemyk. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 16 czerwca 2013

Kolejne rzemykowe

Trochę u mnie mało produkcyjnie ostatnio, ale do pokazania mam kilka zaległości. A zatem na dzisiaj kilka modnych w tym sezonie bransoletek rzemykowych. 






Elementy we wszystkich bransoletkach są posrebrzane.

Dziękuję za odwiedziny, komentarze i witam nowe obserwatorki :)

czwartek, 11 kwietnia 2013

Pod palmami

Pojawiło się trochę słońca i od razu pobiegłam myślom ku wakacjom... Niestety, jeszcze na nie trzeba trochę poczekać. Ale na pocieszenie dwie bransoletki pod palmami ;)
 
 Moje ulubione ostatnio połączenie - sznurki sutasz i rzemyk, a tu w soczystym, iście tropikalnym wydaniu.

 I koralikowy wąż, również w soczystych kolorach zieleni i seledynu, z koralików Toho 11o.
W obu bransoletkach elementy posrebrzane.

Dziękuję za odwiedziny, przesyłam słoneczne pozdrowienia :)

niedziela, 10 marca 2013

Czacha

Jako że czachy modne, to i u mnie się skromnie pojawiły. 

W dwóch bransoletkach zaplecionych w warkoczyk z rzemieni i sznurków sutasz: 
Miętowo-niebiesko-brązowa. Na żywo to połączenie prezentuje się jeszcze lepiej.

Miętowo-szaro-ruda i również moim zdaniem wygląda fajnie ;)


Obie wykończone posrebrzanymi elementami.

Powstały jeszcze lekkie kolczyki na łańcuszku z howlitową czachą:

Wczoraj odbył się kiermasz  z okazji Dnia Kobiet, na którym miałam okazję prezentować swoje wyroby. Bardzo fajna atmosfera i przemiłe panie, potrafiące docenić rękodzieło, nawet w najprostszej postaci. :)

piątek, 15 lutego 2013

Wiem, jestem monotonna, ale przez bardzo długi czas robiłam w zasadzie tylko kolczyki, więc ostatnio głównie u mnie pora na bransoletki ;) 
Dziś 3  skromne rzemykowe.
Skromna brązowa, z dyndającymi perełkami:
 Z uroczym kotkiem:
 Bez ozdobników, prosta, można ją połączyć z innymi bransoletkami lub nosić samodzielnie ;):
Wszystkie elementy posrebrzane. 

Zawsze robię coś z myślą o potencjalnych klientkach, i jak głosi stare przysłowie "szewc bez butów chodzi"- ja też zawsze mam braki w biżuterii. A potem na jakieś wyjście wygrzebuję na szybko coś z tego co już zrobione i tak oto przywłaszczyłam sobie bransoletkę z kotem ;)
Pozdrawiam :)

poniedziałek, 7 stycznia 2013

Rzemykowe

Mało mnie tu i chyba nie zapowiada się na poprawę.
Za chwilę sesja, w trakcie pisanie pracy dyplomowej, gdzieś jeszcze po drodze muszę przeprowadzić badania... I wszyscy wszystko chcą na wczoraj, ale to już chyba taki urok stycznia :)

Dziś dwie warkoczykowe bransoletki, z rzemykiem w roli głównej.

Do miętowego i czerwonego rzemyka dodałam jeszcze szmaragdowy sznurek do sutaszu i do czepiłam dwa skromne charmsy, a przy zapięci ciemnozielona perełka :)


 Kolory wyszły trochę przekłamane, ten pomarańcz zdecydowanie na żywo nie jest aż tak intensywny.
Z muliny uplotłam trzy warkoczyki a z nich jeden i połączyłam go z rzemykami. 
Na ręku wygląda bardzo delikatnie, mnie efekt się podoba :)

Na koniec uroczy charms :)

sobota, 8 grudnia 2012

Rzemykowe

Pierwsze bransoletki z ostatniej dostawy. 

Z czerwonego rzemienia ekologicznego. Z delikatnym charmsem w postaci skrzydełka i koralika. 
Elementy posrebrzane. :

 

Niebiesko- czarna, z rzemienia ekologicznego, posrebrzane elementy :


Pozdrawiam :)

sobota, 17 listopada 2012

wtorek, 28 sierpnia 2012

Sutasz?

Nie, ja o sutaszu nie wiem nic, poza tym, że potrzeba do niego sznurków... Pięknych sznurków :) Kupiłam kilka kolorów na próbę i tak oto powstały dwie bransoletki z ich wykorzystaniem. Kolejne w planach :)


Wyplotłam ze sznurków warkocz i się zagalopowałam... Wyszła dosyć długa (22cm).




Połączenie sznurka do sutaszu z płaskimi rzemykami. Długość to 18,5cm.


Witam i pozdrawiam pierwszą obserwującą! osobę :)