Pokazywanie postów oznaczonych etykietą beaded ball. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą beaded ball. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 3 grudnia 2013

Wyplatanki

Wpadłam w ciąg wyplatania wkrętek ;)






Kuleczek mniejszych i większych też: 




I jeszcze wachlarzyków, ale wymagają zdjęć, więc pokażę następnym razem :)
Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie miłe komentarze :D 

P.S. Czy ktoś wie, dlaczego nie mogę dodawać komentarzy pod Waszymi postami???? :( Poratujcie proszę!

czwartek, 6 czerwca 2013

Pierwsza beaded ball :D

W końcu się zmobilizowałam i zaczęłam ćwiczyć beaded ballsy, a z pomocą przyszedł mi schemat Izy z bloga http://art4uhandmade.blogspot.com  , a schemat znalazłam  w tym poście.
Bardzo, bardzo dziękuję za udostępnienie schematu!

A teraz to, co mi wyszło... ;)
No, chyba widać, że to pierwsza :P Trochę "rozmemłana" no i w dodatku gdzieś tam poplątała mi się okropnie żyłka, więc teraz tylko do sprucia się nadaje ;)

Ta była druga, jeszcze nie ideał, ale już wiedziałam z czym to się je, więc plotło się zdecydowanie lepiej ;) Została więc zawieszką, moją prywatną, tak na pamiątkę ;)

A tu już pierwsze beaded ballsowe kolczyki, zrobione dla Mamy. I tu pokusiłam się na mniejsze kulki (poprzednie oplatałam na 12mm, te są na 10mm), więc musiałam sama rozkminić kiedy zacząć redukować. Chyba nie wyszło tragicznie ;)
Ale jak to się mówi, trening czyni mistrza, więc na pewno będę jeszcze pleść, ale to już plany na "wakacje", bo nie mam kulek do oplotu ;)
Pozdrawiam i dobranoc! ;)