Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sznurek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sznurek. Pokaż wszystkie posty

sobota, 22 września 2012

Druga odsłona sznurków sutaszowych

Ostatnim razem był kolorowy warkocz ze sznurków do sutaszu. Dziś dwie bransoletki, dwa kolory i jeden, ale inny splot :) Obie z elementów posrebrzanych.


Czerwona:


Srebrna:



I w duecie:

Pozdrawiam i dziękuję za miłe komentarze :)

wtorek, 28 sierpnia 2012

Sutasz?

Nie, ja o sutaszu nie wiem nic, poza tym, że potrzeba do niego sznurków... Pięknych sznurków :) Kupiłam kilka kolorów na próbę i tak oto powstały dwie bransoletki z ich wykorzystaniem. Kolejne w planach :)


Wyplotłam ze sznurków warkocz i się zagalopowałam... Wyszła dosyć długa (22cm).




Połączenie sznurka do sutaszu z płaskimi rzemykami. Długość to 18,5cm.


Witam i pozdrawiam pierwszą obserwującą! osobę :)