Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koraliki szklane. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koraliki szklane. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 30 lipca 2013

Bransoletki na gumce

Mało u mnie kreatywnie. Ostatnio ogarnął mnie szał bransoletek na gumce ;) Ale to tak właściwie w ramach "wietrzenia magazynu" :)

Powstały 3, które mogą stanowić komplet. 

Osobiście moja ulubiona :) Perełki i kulki brokatowe i słodka serduszkowa zawieszka ;) 

Druga elegancka z białych perełek i uroczej metalowej zawieszki amor :)
No i ostatnia, paryska :)

A razem prezentują się tak: 

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny :)

niedziela, 2 grudnia 2012

Składaczki

Kilka par zwyklaczków - składaczków. Przyjemnie się je robi, a poza tym, co ważne dla klientek - są niedrogie, więc można mieć wiele par, pasujących do każdego stroju :)







Wszystkie z posrebrzanych elementów, perełek, koralików powlekanych, crackle i spectra.  

W środę dotarła do mnie paczka z pasart.pl 
Czekałam z utęsknieniem i z tej radości wysypałam wszystko na łóżko... Psiak stwierdził, że jemu też wolno, więc:


No to mała zapowiedź tego, co będzie się tworzyć: 


Głównie rzemyki różnej maści, karabińczyki - bo już wiało pustką...
Szkoda tylko, że pasart jakoś lepiej tych rzemieni nie pakuje, niepotrzebnie wciskają je w za mały woreczek strunowy. I jak to potem wyprostować??

Pozdrawiam Was grudniowo i dziękuję za życzenia zdrowia, już jest dobrze i wracam na uczelnię.



czwartek, 15 listopada 2012

Po krótkiej przerwie kilka par kolczyków. 
Niestety fatalny ze mnie fotograf, więc zdjęcia są jakie są :) Ale dobrze, że w ogóle są ;)








Wszystkie elementy posrebrzane, a po więcej informacji zapraszam tutaj  :)

niedziela, 21 października 2012

Mało mnie tu ostatnio, ale też mało czasu mam na wszystko, a doba ma tylko 24 godziny ;) Staram się jednak zaglądać do Was i podziwiać Wasze dzieła :) 
Dziś bransoletki kolejne szydełkowo-koralikowe, nie mogę się od nich oderwać :) 




Obie wykonane z koralików Toho. Do pierwszej użyłam Toho round 11o w kolorze milky kiwi oraz Toho round 8o silver lined milky light peridot, natomiast w drugiej Toho round 11o opaque jet i Toho round 8o w kolorze silver lined cobalt plus szklane koraliki. Obie wykończone są elementami posrebrzanymi.

piątek, 12 października 2012

Żeby nie było tak monotematycznie to dzisiaj kilka par kolorowych kolczyków. Wszystkie elementy posrebrzane. Więcej informacji w galerii  :)







środa, 19 września 2012

W dalszym ciągu nie odzyskałam ładowarki do aparatu, w związku z czym jeszcze nie obfociłam swej ostatniej radosnej twórczości. Ale pokażę dwie bransoletki, które już kiedyś powstały, jedna nawet znalazła już nosicielkę :)



Obie wykonane ze zwykłych szklanych koralików i posrebrzanych elementów. Czerwona jest do wzięcia :)

sobota, 15 września 2012

Kolejne plecionki

Kolejne wyplecione :) 


Tego zostawiłam dla siebie, nie potrafimy się rozstać :D 

Do wzięcia :)


A ten znalazł już "nosicielkę" :)

niedziela, 9 września 2012

poniedziałek, 3 września 2012

Flat spiral

Pierwsza próba w tej technice. Jeszcze wiele do poprawienia, ale już wiem, z czym to się je :) Myślę, że kolejne powstaną, gdy nadejdzie wena ;)


Koraliki szklane i akrylowe, wszystkie elementy posrebrzane