piątek, 8 listopada 2013

Zbiorowo

Jakoś nie mogę się zmobilizować, żeby regularnie dodawać posty... 
Cały czas jednak coś się tworzy, np. całe mnóstwo bransoletek na gumce i innych:  


Pozdrawiam wszystkich, którzy tu jeszcze zaglądają  :)

wtorek, 30 lipca 2013

Bransoletki na gumce

Mało u mnie kreatywnie. Ostatnio ogarnął mnie szał bransoletek na gumce ;) Ale to tak właściwie w ramach "wietrzenia magazynu" :)

Powstały 3, które mogą stanowić komplet. 

Osobiście moja ulubiona :) Perełki i kulki brokatowe i słodka serduszkowa zawieszka ;) 

Druga elegancka z białych perełek i uroczej metalowej zawieszki amor :)
No i ostatnia, paryska :)

A razem prezentują się tak: 

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny :)

środa, 17 lipca 2013

Multikolor

Jak widać, systematyczność nie jest moją mocną stroną :( Ostatni wpis był miesiąc temu! Ale coś tam po drodze koralikowego i mniej koralikowego się tworzyło i dalej tworzy, tym bardziej że w ramach postudiowego odreagowania zamówiłam małe co nieco :D  Niestety laptop po zakończeniu studiów (no, wreszcie od prawie miesiąca jestem mgr :P ) odmówił współpracy, więc jest tylko jeden komputer na stanie w domu, co też nie sprzyja dodawaniu postów. 
Ale żeby nie było, wyrażam chęć poprawy :) Na dowód tego pozytywna bransoletka w ślicznych kolorach:

Do jej wykonania użyłam satynowych sznurków w 9 kolorach, dodałam posrebrzane końcówki i zawieszkę LOVE :)

Dziękuję za odwiedziny, pozdrawiam :):):)

niedziela, 16 czerwca 2013

Kolejne rzemykowe

Trochę u mnie mało produkcyjnie ostatnio, ale do pokazania mam kilka zaległości. A zatem na dzisiaj kilka modnych w tym sezonie bransoletek rzemykowych. 






Elementy we wszystkich bransoletkach są posrebrzane.

Dziękuję za odwiedziny, komentarze i witam nowe obserwatorki :)

sobota, 8 czerwca 2013

Fioletowa cellini spiral

Sznury szydełkowo-koralikowe uzależniają :) 
Ta bransoletka powstała już jakiś czas temu, ale niestety czasu było mało więc teraz będę nadrabiać zaległości ;) 



Zdjęcia marne, mój aparat bardzo nie lubi fioletu i ciężko mi nim złapać odpowiedni kolor. W rzeczywistości są bardziej intensywne i soczyste. Dodałam śmiesznego charmsika, żeby nie wyglądała aż tak poważnie ;)


Całość wykonana z koralików Toho w trzech rozmiarach: 15/0 silver lined purple, 11/0 opaque frosted lavender i 8/0 chyba  w kolorze metallic amethyst gun metal, ale głowy nie dam  ;)
Wszystkie elementy posrebrzane.

Ślę słoneczne pozdrowienia i dziękuję za odwiedziny :)

czwartek, 6 czerwca 2013

Pierwsza beaded ball :D

W końcu się zmobilizowałam i zaczęłam ćwiczyć beaded ballsy, a z pomocą przyszedł mi schemat Izy z bloga http://art4uhandmade.blogspot.com  , a schemat znalazłam  w tym poście.
Bardzo, bardzo dziękuję za udostępnienie schematu!

A teraz to, co mi wyszło... ;)
No, chyba widać, że to pierwsza :P Trochę "rozmemłana" no i w dodatku gdzieś tam poplątała mi się okropnie żyłka, więc teraz tylko do sprucia się nadaje ;)

Ta była druga, jeszcze nie ideał, ale już wiedziałam z czym to się je, więc plotło się zdecydowanie lepiej ;) Została więc zawieszką, moją prywatną, tak na pamiątkę ;)

A tu już pierwsze beaded ballsowe kolczyki, zrobione dla Mamy. I tu pokusiłam się na mniejsze kulki (poprzednie oplatałam na 12mm, te są na 10mm), więc musiałam sama rozkminić kiedy zacząć redukować. Chyba nie wyszło tragicznie ;)
Ale jak to się mówi, trening czyni mistrza, więc na pewno będę jeszcze pleść, ale to już plany na "wakacje", bo nie mam kulek do oplotu ;)
Pozdrawiam i dobranoc! ;)

sobota, 11 maja 2013

Wyróżnienie :)

Spotkała mnie bardzo miła niespodzianka, ponieważ otrzymałam wyróżnienie od Izy z bloga http://art4uhandmade.blogspot.com



Niestety nie miałam wcześniej czasu, żeby o tym pisać, ale już nadrabiam zaległości.

Zasady wyróżnienia:
"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował". 

Odpowiedzi na pytania zadane przez Izę:
1. Mury miasta czy łono natury? Mimo wszystko mury miasta
2. Książka/i bliska/ie sercu - i dlaczego? Nade wszystko seria o Ani z Zielonego Wzgórza, która jest ponadczasowa, a ponadto zabawna i wzruszająca czasami. I oczywiście seria o Harrym Potterze, która przenosi w magiczny świat w magiczny sposób ;) Obie te serie pozwalają czuć się dzieckiem bez względu na wiek ;]
3. Twoje inspiracje i natchnienia? Życie, Internet, Głowa.
4. Szpinak czy pietruszka? Ani jedno, ani drugie ;)
5. Motto, którym kierujesz się w życiu? Jeśli nie masz na kogo liczyć, licz na siebie.
6. Ulubiony film (jeden lub kilka)? Titanic, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Zielona Mila
7. Ulubiony styl w sztuce (malarstwie, literaturze, filmie, itd.)? Chyba nie mam ;)
8. Inne pasje? Haft krzyżykowy
9. Ulubione/ukochane zwierzę? Pies 
10. Cechy, które najbardziej cenisz w ludziach? Szczerość, punktualność, poczucie humoru
11. Cechy, których nie tolerujesz? Pycha, skąpstwo, hipokryzja
 

Ciężko jest nominować, bo wszystkie osoby, do których zaglądam wkładają całe swoje serce w swoją pasję i robią przepiękne rzeczy. Dlatego tym razem nikogo nie nominują, bo wszyscy otrzymują ode mnie wyróżnienie :) 

Dziękuję jeszcze raz Izie, to miłe, gdy komuś choć trochę spodoba się to co się robi. Pozdrawiam serdecznie i postanawiam poprawę, jeśli chodzi o koralikowanie ;)